main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

FFRomania 2008 Halloween meeting

Discussion in 'Archive: Romania' started by CyberFaust, Oct 5, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    Amu, noi am vorbit mai multi.....cam toti sau aproape toti sa facem excursia asta. Inainte sa plan further v-as ruga sa imi puneti toti cand puteti sa veniti in jurul datei de 31 oct 2008 in order to help facilitate the planing of the roadtrip. De asemenea v-as ruga sa imi spuneti pe unde a-ti vrea sa merem`.
    Din cate am inteles vor sa vina tezeu, lavi, diana, arapila si mada. Restul please RSVP sau anuntati cum puteti si cand. Basically, iuo ma gandeam sa facem la munte seeing how the tfn loves mountains (cu mine in frunte) dar sunt deschis la alte variante. Ocna mures anul asta nu pare the way to go pentru ca s-ar putea sa fim mai multi (if that is the case) dar oricum om vedea.
    Eu personal ma gandeam sa inchiriem o cabana. It would be cool.



    Now please, speak ye`r mind.
     
  2. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Eu vreau sa stiu daca intalnirea asta de "Halloween" este aceeasi cu intalnirea pentru aniversarea a 4 ani de existenta a forumului. Daca da, de ce se cheama asa, si nu intalnire aniversara? Se va discuta despre TFN si incotro se indreapta forumul, se va marca in vreun fel aceasta aniversare, e macar SW related, va avea loc premiera filmului? Sau e doar o intalnire de Halloween in care bautura va curge rauri si se vor sculpta dovleci?

    Thank you.

     
  3. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Poti sa-i spui Nunta noastra de aur daca vrei. Ce conteaza cum se numeste? Conteaza sa fim impreuna si sa ne simtim bine impreuna. Daca e sa inchiriem cabana ar terbui sa ne miscam mai repede. E posibil sa nu pot, dar o sa aflu sigur saptamana asta.
     
  4. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Hai sa zicem ca nu conteaza cum se numeste. Dar intrebarile mele raman. As vrea sa stiu exact daca intalnirea asta e in vreun fel legata de forum si de aniversare, sau doar lumea "se va simti bine impreuna". Ma gandesc ca cineva imi poate da un raspuns si ca nu cer prea mult.
     
  5. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    Va avea legatura cu forumul dar nu vreau sa ii zic aniversare pana cand nu aflam de la arapila ca avem filmul. Eu preferam sa avem aniversarea cand avem filmul. Untill then asta va ramane doar inca o intalnire SW pentru mine, dar daca voi vreti ii zicem aniversarea de 4 ani.
     
  6. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    heiii ... eu as vrea sa vin. Sper sa pot. In 31 e ziua lu' sora-mea, deci sigur nu o sa pot sa vin. Poate weekendul urmator. Cat despre film, daca terbuie sa il termin, il termin pana atunci, doar ca acum duc lipsa foarte mare de timp. E aproape gata si sunt sanse mari sa vin cu el.

    Mai vorbim cand o sa am net acasa...
     
  7. Milena_Syan

    Milena_Syan Jedi Master star 4

    Registered:
    Sep 27, 2005
    Io daca pot vin. N-am idee ce program o sa am pana atunci.
     
  8. Katana_

    Katana_ Jedi Knight star 3

    Registered:
    Jun 29, 2005
    Eu in weekendul 8-9 noimebrie nu cred ca o sa pot. In rest nu prea stiu ce program o sa am. Oricum daca mai facem ceva, cred ca ar trebui sa ne gandim serios ce, cand si unde.
     
  9. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Eu pot in orice vikend, mai putin cel de 24-26 (luna asta) cand avem Project After Party la firma...
     
  10. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    in ce data ramane intalnirea? in 31 oct - 2 nov?
     
  11. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    cam atunci pot cei mai multi oameni pana acuma.

    TU cum poti sau nu poti?
     
  12. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    io cred ca pot in orice weekend... numa m-am saturat de atatia oameni nehotarati :p si nu ma refer la tfn. ziceti o data si o sa incerc sa fiu acolo.
     
  13. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    haloween.
     
  14. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
  15. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    ocna mures?
     
  16. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    mai sunt 2 saptamani si inca nu am hotarat nimic... so.. cum facem? unde si cand? ramane pe 31 - 2? la timisoara sau nu?
     
  17. CyberFaust

    CyberFaust Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 23, 2005
    IO as prefera sa nu facem la timisoara si as prefera sa facem ceva la munte
    Ocna mures pare alegerea normala si cu traditie, dar dacacineva are alte sugestii sau preferinte mi-ar place daca a-ti zice acuma. :)
     
  18. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    Deci ... io am doua propuneri amandoua pe langa bistrita....

    Una ar fi varianta rodnei, valea blaznei care e mai la munte si mai e valea vinului. Pret de cazare nu stiu dar nu ar trebui sa depaseasca 20 de lei pe noapte sunt sanse sa fie mult mai ieftin pe valea vinului ca s-ar putea sa stiu pe cineva pe acolo...

    A doua varianta, ar fi fain, da' e o cabana la 2000m aproape pe vf retitis in calimani. Nu se ajunge usor. O parte din drum se poate face cu masina. e drum asfaltat cu multe gropi. Bucata de drum forestier daca nu e inchisa bariera si permite masina se poate merge. Aici cazarea a fost vara trecuta 150 de mii pe noapte si a meritat din plin. 3 ore pana pe pietrosu + peisaj meserias. :p

    Astea sun variantele cu curent si apa pe care le stiu. Ca ma gandesc ca astea va intereseaza.


    Mie imi convine si ocna mures sau timisoara... deci voi decideti...
     
  19. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Eu vreau Ocna Mures. Sa pastram muntele pentru revelion.
     
  20. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    da.... dar la optiunea cu ocna mures intai trebuie sa fie de'acord tezeu ca mergem la el .. nu? Ca pana amu el ne-o invitat acolo. Nu putem merge acolo si el sa vina pentru ca nu are de ales :D
     
  21. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    Daca acceptati sa intarziem o saptamana putem merge la Ocna Mures. Eu o sa renunt la job incepand cu 31 si de atunci o sa fiu liber si-o sa pot pleca mai devreme, o sa ma pot intoarce mai tarziu de vikend.

    Daca aveti chef asa... la mine tot e super :D
     
  22. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    adica in ce data?
     
  23. ATTezeu

    ATTezeu Jedi Padawan star 4

    Registered:
    May 13, 2005
    8-11 etc.
     
  24. ComicDiva

    ComicDiva Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Nu pot eu in perioada aia. :(
     
  25. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    da' puteti face si voi un efort ca sa fim liberi in acelasi weekend?
     
Thread Status:
Not open for further replies.