main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Gwiezdne Wojny w dziwnych miejscach...

Discussion in 'Archive: Poland' started by Darth_Fizyk, Sep 15, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Spotkaliscie sie z tym, ze ktos, kogo najmniej o to podejzewaliscie wspomina Gwiezdne Wojny? Albo w miejscach, filmach, ksiazkach gazetach?

    Ja dzis przy sprzataniu po obiedzie uslyszalem w radiu (RMF.FM) fragment wywiadu z przewodniczacym Sejmowej Komisyji Sledczej imc Naleczem :D i wlasnie w przenosni do Afery Rywina uzyl SW :D Ze ta propozycja to jakies Imperium Zla, ze Wader (chodzi o Vadera ;) ) sie przestraszyl i proboje zmieszac go z blotem (oczywiscie nie wie, kto jest tym Waderem, a szkoda :( ) i tak nawijal z Gwiezdnymi Wojnami jakies 5 minut!!! Az mnie normalnie zatkalo!
     
  2. Pudding

    Pudding Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 29, 2003
    Moze gosc byl poprostu zainfekowany gwiezdnymi wojnami po ostatnim seansie na POLSACIE... Albo jest fanem SW i wypisuje nawet na forum TFN, Bastionu czy ICO... kto wie ? :)))) W mojej nowej szkole jeden gosc bardzo sie bal nauczycieli i wogole (taki looser)w kazdym razie widac bylo ze sie boi. No i nauczycielka od Historii walnela do niego taki tekst: "nie boj sie, strach to ciemna strona mocy" Wszyscy w klasie zaczeli sie smiac, a ja siedzialem jak wryty i nie wiedzialem co sie dzieje... Historia to fajny przedmiot ;)
     
  3. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    ja tez slyszalem kawalatek tej wypowiedzi... i zaraz sie zasmialem i naraz zdziwilem.
    Wader <==== lol

    Ja tam uwazam ze on po prostu obejrzal ANH w POLSACIE (tak jak mowi Pudding), a tam przeciesz lektor mowi Wader :p
     
  4. Bearded_pw

    Bearded_pw Jedi Youngling

    Registered:
    Jul 27, 2003
    a dzisiaj na RMF FM mowili ze 'Wader' to pan Kwiatkowski z TVP :) hehe , no nawet ma gladka glowe niczym helm Lorda ;)
     
  5. Neimoidian

    Neimoidian Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Przy wyjsciu z tunelu tramwajowego przy wydziale Historycznym Uniw. Gdanskiego jest malowidlo przedstawiajace scenki z trylogii - droidy na pustyni, walkery na Hoth i Tydirium nad Endorem!
     
  6. RRS-1980

    RRS-1980 Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jun 26, 2003
    Tak siê u?mia³em, ¿e te¿ posta napisa³em. Sorrki - wci¹¿ chichocz¹c nie zauwa¿y³em tego threada.
     
  7. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    hehe, spoko :D ja tez sie usmialem z tego :D Sprzatalem w kuchni i radia sluchalem wtedy :D
     
  8. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Taz mi ochota przyszla na napisanie posta na ten temat, ale widze, ze mnie pare osob juz ubieglo.
    Inna sprawa, dlaczego nie bylo zapowiedzi o wczorajszym warszawskim spotkaniu fanow SW ;) ;)
     
  9. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Ja mialam raz najstraszniejsza i zarazem najsmieszniejsza przygode w swoim zyciu:
    Wracalam z moja kolezanka z Londynu. Znajoma wiozla nas na dworzec autokarowy. Ale byly straszne korki, a my wyszlysmy z domu dosc pozno, wiec gdy stalysmy w korku juz wiedzialysmy, ze nie zdarzymy. Moja kolezanka w panice wyslala to swojego ojca sms'a z opisem naszej sytuacji i z pytaniem:"Co mamy robic?". Po chwili przyszla od niego odpowiedz:"Uzyjcie Mocy." Myslalam, ze umre ze smiechu. Od razu atmosfera zrobila sie mniej nerwowa. To byla ostatnia rzecz jakiej moglysmy sie spodziewac w odpowiedzi na to co sie dzialo. Niestety Moc tu nie pomogla i spoznilysmy sie na autokar. :(

    P.S. Rumcajs jakie spotkanie? Dlaczego ja nic nie wiem?! [face_plain]
     
  10. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    hehe, niezle :) Na ostatnich mistrzostwach swiata w lekkiej atletyce, caly czas bylo slychac o gwiezdnych wojnach, za sprawa Muzyki jaka tam leciala, ale o wszyscy wiecie ;) . Najlepsze bylo to, ze dopiero w polowie imprezy siedzialem przy telewizorze i Ojciec wlaczyl akurat na te Mistrzostwa i sie mocno zdziwilem ;)

    Jak bylem kiedys na obozie w Dziwnowie na murze, przy jakims Boiksu podworkowym malowidla z Yoda miedzy innymi :D
     
  11. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Alassea. Chodzilo mi o to spotkanie co odbylo sie w kuluarach sejmu. Organizatorem byl posel Nalecz ;) :D :D
     
  12. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Hehe, no tak, zeby wiedziec o tym spotkaniu trzeba by sie obracac w odpowiednich kregach ;)
    A swoja droga, trzeba by Pana Nalecza poprosic o jakies sprawozdanie z I Sejmowego Spotkania Fanow SW :D
     
  13. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    No tak. Kurcze, takie spotkanie wazne mnie ominelo... Jak zwykle jestem niedoinformowana. :p
     
  14. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Hihihi :D Takie spotkanie, a nawet relacji w wiadomosciach nie bylo ;)
     
  15. Darth_Guzes

    Darth_Guzes Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jan 25, 2003
    Wlasnie !! nie cierpie jak mi w polityke mieszaja SW fuj , niech swoje sprawy zalatwiaja a od SW wara.!!! jeszcze tego brakowalo zeby mi tu texty z SW sypali Fuj! A co do dziwnych miejsc to slyszy sie czasami tu i tam slynne niech moc bedzie z wami albo uzyj mocy. jednak bardzo czesto wypowiadaly to osoby z mojego otoczenia chyba ze wzgledu na mnie bo zielonego pojecia nie maja o co chodzi ;]
     
  16. Baby_Sither

    Baby_Sither Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 13, 2003
    W roznych dziwnych filmach - ostatnio w jakim? kryminale na Hallmarku. Patrzalki mi wyszly na wierzch...

    Na widok Nalecza dostaje nerwowego chichotu, a teraz to juz w ogole lepiej mi go nie pokazywac ;)
     
  17. mi3al

    mi3al Jedi Youngling

    Registered:
    Sep 25, 2003
    A ja widzialem taki teledysk w VIVA (niemiecka) ktory zostal zrobiony na podstawie SW - jak zobacze to Wam podam wykonawce i tytul ;)
    Ale muzycznie to bylo dno - dicho podrasowane na techno (jak to mowia ci ktorzy sie nie znaja i nie odrozniaja techno od reszty gatunkow nurtu technicznego) ;)
    Ale teledysk byl wesoly ;)
     
  18. Baby_Sither

    Baby_Sither Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Aug 13, 2003
    Wczoraj w Teleexpressie, jako topowa ozdoba na paznokcie... :D
     
  19. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Szkoda ze Teleexpresu nie ogladam :) A ostatnio Widzialem Nawiazania do SW w Asterixie i Obelixie: Misja Kleopatra :D Takie bezczelne nawiazanie do Imperium Kontratakuje :D
     
  20. mi3al

    mi3al Jedi Youngling

    Registered:
    Sep 25, 2003
    Aaaa widzialem DARTH - CZAD IMHO ! :D
     
  21. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Ja tez nie lubie takich nawiazan do SW u politykow, a i nawet czasami w filmach. To troche chamskie :(. u mnie w szkole tez czasami ktos powie Niech MOC bedzie z toba (tak jak to zauwazyl Darth_Guzes. Ci ludzie wogole nie wiedza co to SW jest, a do tego jeszcze sie z tego smieja.
     
  22. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Tak, to sie nazywa ignorancja :D ale w filmach mi tak nie przeszkadza :)
     
  23. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Ostatnio czytalem na TF.N ze kierowca Formuly 1 Juan Pablo Montoya gra nonstop w Jedi Academy :D :D :D
     
  24. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Niezle, tez bym tak chcial :D
     
  25. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    W "Polubic czy Poslubic" sie gosciu przedstawial: Czesc, jestem Luke Skywalker...
     
Thread Status:
Not open for further replies.