main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Jedi.ro hackuit

Discussion in 'Archive: Romania' started by SVAndrei, Nov 22, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Ei bine, vreau sa va anunt pe aceasta cale ca forumul jedi.ro a fost hackuit. M-am uitat astazi si am vazut ca forumul nu mai exista. Am salvat pagina cum arata. Cine o vrea, sa-mi trimita un PM.

    In general nu sunt de acord cu hackuitul unui site, dar in cazul asta...
     
  2. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Scuze, nu am observat topic-ul de la Cantina. Sorry!!
     
  3. Luke_StarCristal

    Luke_StarCristal Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 27, 2004
    That's ok...apropo melodia care a pus-o hacker-ul ii super, ii a lui Michael Jackson din volumul THRILER...daca stie cineva cum se numeste piesa respectiva si de unde se poate downloada video-clipul as aprecia fffff mult daca ar putea posta aici.Multumesc
     
  4. vanatorul

    vanatorul Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Melodia se cheama "Beat it" si, intr-adevar, face parte din albumul "Thriller". Atat mp3-ul cat si videoclipul se gasesc pe DC++. Daca nu ai posibilitatea sa intri acolo lasa-mi o adresa de mail si ti le trimit eu pe amandoua. :)
    Adresa de mail sa fie pe !Yahoo, ai spatiu mai mare, din cate stiu eu aproape 100M.
    Cheers.

     
  5. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Sorry, nu am ascultat melodia de pe site, insa v-as ruga si cred ca si altii dintre voi sunt de acord sa nu mai vorbim despre jedi.ro de rau, decat daca ii putem cumva ajuta cumva sa dea cu hackerii de pamant.

    Nu mi se pare corect ca un site sa fie atacat asa. Repet ceea ce am spus de nenumarate ori: chiar daca nu m-am inteles cu unii de acolo pe ceilalti ii respect, si pe deasupra respect si munca lor (inclusiv a lui Aliapo) deoarece au facut o investitie in acel site, o investitie de bani si chiar de suflet...
     
  6. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    De acord 100%. Si cred ca ar trebui sa-i ceri lui Obi-Anne sa inchida acest topic, pentru ca se va gasi tot timpul cineva care sa-l aduca in partea de sus a paginii (asa ca mine acum:D)
     
  7. Luke_StarCristal

    Luke_StarCristal Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 27, 2004
    The Dark Side of The Force was STRONG on jedi.ro, something like this was about to happen sooner or later...Darkness brings only distruction...
    :( Acept sa nu mai vorbim despre jedi.ro, pentru mine este un subiect inchis si putem continua viata aici pe theforce...
     
  8. OCTAVIAN_PAUN

    OCTAVIAN_PAUN Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Oct 28, 2004
    ...me too ...
    May The Force be with THEM... always...
     
Thread Status:
Not open for further replies.