main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Photo Slideshow Contest

Discussion in 'Archive: Romania' started by Milena_Syan, Jun 19, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Milena_Syan

    Milena_Syan Jedi Master star 4

    Registered:
    Sep 27, 2005
    Well, din film nu se prea vede ca ar fi fost terminat "din scurt"... as fi zis ca te-ai chinuit zile in sir la el. ;)

    Felicitari, e superb!

    Si Cyber e de admirat ca a acceptat sa fie model pentru "concurenta".
    :)

    Pai ce facem, doar doua diaporame? (zic eu care nici nu m-am apucat de-a mea :oops: - oricum nu va intra in concurs :D ).
    Eu zic ca la o saptamana dupa ce va intoarceti de la Ciceu sa inchidem concursul si sa votam.

    Si ziceti-mi odata ce sa iau de aici. Oferta e vasta: de la mingi de rugby la pipe - by default, iau un tricou cu Guiness.
     
  2. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Zi mai bine doua luni si o sa fii mai aproape de realitate :D
    (Ma refer la poze, ca filmul propriu-zis l-am facut cam in doua ore de lucru, puse cap la cap).

    Cand am zis ca l-am terminat din scurt, ma refeream ca nu am reusit sa fac toate pozele pe care le am in minte, din diverse motive - lipsa de timp in principal. Special pentru clip au fost facute doar pozele cu Cyber si Claudia, si ca sa umplu 4 minute jumate a trebuit sa recurg la imagini din arhiva, din care unele se potrivesc, altele nu. Dar cum am zis, sper ca intr-o zi sa pot face toate pozele pe care le vreau si sa refac filmuletul.

    Thank you :)

    Edit: Mai pun - just for fun - inca un filmulet pe care l-am facut cu pozele de la Sighisoara

    http://www.youtube.com/watch?v=6DBoyBSM_Dg
     
  3. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    E fain, mara. Felicitari! :p cand vine urmatorul?:D
     
  4. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Mersi. Urmatorul saptamana viitoare cel mai probabil, cand ma intorc din delta :)
     
  5. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Si cu asta mi-am epuizat ideile de slideshow-uri. Sper sa-mi vina altele in curand :D

    http://www.youtube.com/watch?v=F263etagz6o

     
  6. arapila

    arapila Jedi Master star 4

    Registered:
    Jan 28, 2005
    cul... imi plac pozele de la sfarsit cu pescarusi :D sau ce pasari sunt :D fain, fain...
     
  7. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
    Mersi, ma bucur ca-ti place. Adevarul e ca ma asteptam sa fac poze mai spectaculoase, dar nu am avut un barcagiu foarte cooperant si nici prea multe pasari n-am vazut.
     
  8. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    fain, Mara. =D=
     
  9. MaraStardreamer

    MaraStardreamer Jedi Master star 4

    Registered:
    Apr 25, 2006
Thread Status:
Not open for further replies.