main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Star Wars Combine

Discussion in 'Archive: Poland' started by Aiden_Taan, Feb 7, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Aiden_Taan

    Aiden_Taan Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jan 15, 2004
    Przekopujac sie ostatnio przez bezkresne zasoby Internetu (w szkole mi sie nudzilo) ;) trafilem na cos, co momentalnie przykulo moja uwage :D

    ..:: www.swcombine.com ::..

    Jest to MMORPG (absolutnie GRATIS, nawet nie trzeba nic downloadowac) osadzone w doskonale nam znanej galaktyce :D Istnieje juz 6-ty rok i nie cieszy sie zbyt wielka popularnoscia, choc sam nie wiem czemu :D Jest jeszcze w fazie testow nowego systemu (tzw. Darkness) wiec nie wszystko jest jak trzeba ale zaczyna na nowo nabierac rozpedu. Uprzedzam ze nie ma grafy takiej jak w Galaxies :p

    Proponuje zapoznac sie z zasadami i niezwloczne logowanie sie :D Jakby co slijcie wiadomosci :D
    Moj *handle* jest taki sam jak tutejszy login, a dokladniej: Aiden Taan

    OGLOSZENIE (NIE)PARAFIALNE :D
    Jako ze w SWCOMBINE istnieje mozliwosc zakladania wlasnych frakcji (co niestety sporo kosztuje) :) w planach jest juz FRAKCJA PRZEMYTNICZA. Zebralem juz calkiem pokazna grupke osob, ktorzy w tej chwili pracuja w roznych organizacjach robiac nam przyszle kontakty i zarabiajac na poczet zalozenia frakcji :D Wszystkich zainteresowanych prosze o wpisy tu lub o wysylanie wiadomosci w Combine!

    ZYCZE PRZYJEMNEGO GRANIA :D

    www.swcombine.com
     
  2. Loru

    Loru Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jan 6, 2004
    Aiden - jak nazywa sie twoja postac w combine i gdzie do cholery jestes - przeciez to duza galaktyka. Ja jestem obecnie w Mos Eisley.
     
  3. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    A gdzie jest jakis opis wymagan sprzetowych gry? :)
     
  4. Xi-an

    Xi-an Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Sep 24, 2003
    Poddaje sie, to nie dla mnie. ;)
     
  5. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Dobra, ale o co zasadniczo w tym wszystkim chodzi? :p
     
  6. Aiden_Taan

    Aiden_Taan Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jan 15, 2004
    Loru napisalem: moj handle to Aiden Taan (ze spacja pomiedzy)siedze teraz w malej miescinie na Corelli ale zaraz wybieram sie na Hapes :D

    Fizykwymagania to: INTERNET i PRZEGLADARKA INTERNETOWA ;)

    Xian powiem tak :) Imperium potrzebuje teraz wielu ochotnikow ;) na liste wrogow Imperium wlasnie wciagnelo Black Sun. :D zaczyna sie robic ciekawie :D
    (wiecej w Galactic News Systemie na Combine)

    Ala Przeczytaj moja pierwsza wiadomosc jeszcze raz :D Combine to gra RPG w ktora gra sie moznaby rzec soba ;) Logujesz sie tworzysz postac i grasz, tak jakbys zyla w dawnej galaktyce :) Wiecej wyjasnien moge udzielic na jutrzejszym spotkaniu :D na zywo bedzie latwiej :)




     
  7. Loru

    Loru Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Jan 6, 2004
    Aiden - nie mam pojecia jak w to grac - nawet nie wiem jak z miasta do miasta przejsc ani gdzie i jak mode cos kupic.
     
  8. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Leeeeeee... no to jak bede we wrocku, to sobie pogram :) bo tu to pewnie znowu moj serwer nie przepusci polaczenia :(
    Wiec jesli tylko P 200MHz + 2MB karta grafiki zwykla wytrzyma :) to bede gral :) a przynajmniej sproboje znaczy sie :
     
  9. Aiden_Taan

    Aiden_Taan Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Jan 15, 2004
    Loru najlatwiej by mi bylo tlumaczyc na gadzie lub ICQ ale postaram sie tutaj.
    Zeby cos kupic musisz znalezc sklep :) ja siedze w malej miescinie w ktorej sklepow nie ma. Ale sie nie martwie bo leca po mnie Hapanie :)
    Zeby przejsc do innego miasta musisz dojsc na krawedz miasta w ktorym stoisz, a potem dajesz ze idziesz na planete i tam bedziesz mogl wybrac dokad chcesz isc :D niestety to troche trwa ;)
    Poczatki generalnie sa trudne i obawiam sie ze bez dolaczenia do jakiejs frakcji sie nie obedzie!! :D Jak co piszcie sie do Hapan :D najlepiej placa ;) ;) :p
    Just kiddin'
     
  10. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Tak sie zastanawiam... jakie Nazwisko sobie wybrac/wymyslec, bo oczywiscie imie to Fizyk, skoro Darth nie moze byc :(
     
  11. Kaczor

    Kaczor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Dec 20, 2003
    Ludzie jak w to sie gra???

    PS. Nazywam sie tam Pol Drake i siedze na Corelli ale zadko bywam w necie wiec trudno mnie spotkac (Pol bo z Polski a Drake bo to po angielsku Kaczor)
     
  12. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Kaczor ja myslalem ze po angieslku jest kaczka to jest duck!!! :) Ale moge sie mylic wiec mnie popraw jak sie myle :D
     
  13. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Jakby co to ja jestem Fizyk Saah, ale jeszcze musze sobie postac stworzyc :)
     
  14. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Gra w to ktos? Mozecie mnie spotkac na Corelii jeszcze, pod imieniem Fizyk Saah :)
     
  15. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    Jak narazie to mnie wq...... ze stworzeniem postaci :mad:
     
  16. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    A co konkretnie im nie pasuje?
     
  17. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    No a jak myslisz?
     
  18. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Hmmm... Handle?
     
  19. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
  20. DarthRumcajs

    DarthRumcajs Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 29, 2003
    Hmm... wlucze sie po Corelli i co dalej ? :(
     
  21. _DantE_

    _DantE_ Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Sep 30, 2003
    Tez zwiedzam Corelli. Mozna zapisac sie do jakiejs frakcji.
     
  22. Kaczor

    Kaczor Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Dec 20, 2003
    Spoznone wyjasnienie dla Jag__Fel : Oczywiscie po angielsku kaczka (rodzaj zenski) to "duck", a kaczor (rodzaj meski) to "drake", w kazdym dobrym slowniku to znajdziesz ;)
     
  23. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Spotkajmy sie w jakiejs Tawernie w Coronecie :D
     
  24. _DantE_

    _DantE_ Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Sep 30, 2003
    Wznawiam ten temat aby poinformowac zainteresowanych ze ruszyla polska strona o SWCombine.
    SW Combine Polska

    Zapraszam wszystkich do odwiedzenia. Jednoczesnie zapraszam do wspolpracy przy jej rozbudowie.
     
  25. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    Ja chetnie sie wpisuje Dan do pomocy :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.