main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

SW Galaxies

Discussion in 'Archive: Croatia' started by Jedi_Caesar, Mar 22, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jedi_Caesar

    Jedi_Caesar Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 14, 2004
    Da li zna itko postoji li ikakav nacin nabavljanja igranja ove igre u Zagrebu?
    Zanima me gdje bi ju mogao kupiti te gdje bih morao placati mjesecnu cijenu za server i te gluposti?
    Help!
     
  2. Jedi_Orion

    Jedi_Orion Jedi Youngling star 2

    Registered:
    Apr 7, 2004
    Mozda u Algoritmu? Znam da imaju na www.crovortex.com . TReba ti kreditna kartica da bi mogao placati... od staraca, npr., ako je imaju.

    BTW, SWG prolazi vrlo burna razdoblja trenutacno, puuuuno ljudi je napustilo igru jer je prestala biti zanimljiva, itd. pa razmisli prije nego je kupis. :)
     
  3. Jedi_Caesar

    Jedi_Caesar Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 14, 2004
    Hvala.Pa skinut cu si trial version pa vidjet!
    Ipak hvala!
     
  4. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Takve se stvari obicno nabavljaju u Algoritmu. Frend mi je nabavio Warcraft i pretplatu placa preko Algoritma. Valjda je tako i za ostale MMORPG s pretplatom.
     
  5. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Jesi li nabavio igru? Javi mi, ja isto igram preko neta.
     
  6. Jedi_Caesar

    Jedi_Caesar Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 14, 2004
    Definitivno ti javim kad nabavim.
    Ajd mi reci kak si ju ti naabavio i kako placas sve to i kakva ti je igra...?

    Edit:.... i koliko si dao za game i koliko placas mjesecno.Ak ti nije problem napisi.Zahvaljujem unaprijed.
     
  7. Jedi_Caesar

    Jedi_Caesar Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 14, 2004

    Koliko ja znam u Hrv postoje "retaileri" za igre poput WoWa i Guild Warsa ali za SW:galaxies ne....
     
  8. Jedi_Caesar

    Jedi_Caesar Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 14, 2004
    Dok se ne dogovorim sa starcima oko igre igram drugu MMORPG igru samo sto je ova potpuno FREE(samo ju moras skinut s neta(cca 500MB)) i guba je..

    Zove se Silkroad i evo linka za skinut igru i usput sve saznat o njoj...

    Silkroad Link Bas Ovdje

    Ako netko planira igrat neka napravi charactera na serveru Troy pa nek mi se javi......
     
  9. Jedi_Caesar

    Jedi_Caesar Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 14, 2004
    Moze samo savjet?
    Narucit cu si SW Galaxies pa me zanima da odmah sve narucim i sve instaliram cim dobijem ili da kupim samo AN Emoire Divided pa da prvo malo igram to pa onda kupim i instaliram Jump To Lightspeed pa rage of the wookies...?
    Ima li kakve veze ako pocnem igru sa dvije expanzije ili samo sa An Empire Divided.Oce li to utjecat na tezinu razvijanja lika i to ili je posve isto samo sto mogu posjetit vise mjesta i vise questova obavit?

     
  10. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Tu ti bas nemogu pomoci jer imam samo An Empire Divided.
    Mislim da sa vise ekspanzija mozes lakse razviti charactera. Logicki, imas veci izbor ako imas vise questova i NPCova, ali nisam posve siguran.
     
  11. Jedi_Caesar

    Jedi_Caesar Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 14, 2004
    Pocinjem igrati od nedjelje,pa reci na kojem si serveru(ako ih uopce ima vise) da mozemo zajedno igrati.
    Pocet cu samo sa An Empire Divided pa cu kasnije rokat expanzije..
     
  12. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Ja sam malo razmi?ljao nabavku ekspanzije i frend ka?e da je Jump to lightspeed prilicno lo? tako da nebum tro?il pare na to i budem odmah uzeo Wookije.
     
  13. Jedi_Caesar

    Jedi_Caesar Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 14, 2004
    Ja sam uzeo onu u kojoj dobijes An Empire Divided,Jump to Lightspeed i Rage of the Wookies.
    Frend mi je dao DVD kako je on zapeo na WoWu,pa ne igra SWG.
     
  14. Svebor

    Svebor Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 13, 2005
    Ja sam bio igrao na piratskom serveru 55Pow. Igra je zanimljiva u pocetku, ali onda poslije malo dosadi za razliku of WOWa koji te stvarno moze drzati zagrijanim mjesecima. Pokusavam se odviknuti. ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.