main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Waaaaaasssuuuup... czyli co tam u was slychac ?

Discussion in 'Archive: Poland' started by handzik, Mar 31, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Odpadam, bo nie przygotuje Ikonek :p
     
  2. Jag__Fel

    Jag__Fel Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Feb 8, 2004
    ODPADA ?? [face_worried]
     
  3. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    Nie wiem, co komu odpada z jakiegokolwiek wordpada czy innego gada, ale ja dzis poczulam sie naprawde zaszczycona, bo zostane...
    MAAAMAAA!!!...
    ... chrzestna, nie podniecajcie sie [face_mischief] - Julii (co za durne imie [face_plain] ), ale, Pszczolki moje kochane - to je fajne, bo Ptysia je fajna bardzo :D (ojej, chyba sie od Herbu zarazilam jakas mania dziecieca [face_plain] - naczy, nie lubie dzieci nadal uogolniajac, ale Julia - mimo, ze ma durne imie - jest wporzo :p ) - i bede mogla jej kupowac kilogramy rozowych ubranek :D i czytac Lobo na dobranoc [face_devil] i wychowac ja na porzadna czarownice [face_mischief]
     
  4. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    kupisz jej jedno rozowe ubranko i cie wydziedzicze!!!! Nie tolerujemy rózu!!!!! :mad: [face_not_talking]

    a tak pozatym to coooongratulations :D =D=
     
  5. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    nom, oka - bede ja ubierac na sinopapuzasto :D (hm, nie wiem, czemu, ale chcialam napisac 'na stojaco' [face_thinking], ale to chyba nie kolor, co? :p )
     
  6. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Grats Fault_Fett, handzik [face_love] ma racje nie mozna kaleczyc psyche dzidzi rozem tak na dzien dobry. Kup kostium wookiego albo Vadera widzialem cos takiego chyba na hasbro.com

    A tak BTW ktos mnie tu jheszcze pamieta o_O
     
  7. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    meeh, jak juz kostium, to tylko Boby... Bobicy? Bobiny? [face_plain] Hm... [face_thinking] A tak btw tworzenia zenskich wersji imion, to wczoraj nam na Spotkaniu z Pafawaga wyszla Pafawagina, co jest przykladem na to, ze lepiej byc ostroznym z tymi nickami :p

    No jakzez bysmy mieli nie pamietac? [face_mischief] :D
    Witaj spowrotem! :)
     
  8. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Fault_Fett... Handzik chciala napisac, ze jedno rozowe ubranko, to za malo :p Od razu z tone kup tych ubranek ;) A conajmniej dwa naraz ;) No i gratulacje :)

    Damarcus, a jakze, pamietamy, my nie zapominamy, wiec sie nie boj :p Mamy w koncy MOC ;)
     
  9. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Handzik wiec co Handzik chciala napisac i Handzik mowi ZADNEGO ROZU!! [face_skull]

    A przedewszystkim Damarcus :D [:D] [:D] [face_dancing] [:D]
     
  10. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Witaj z powrotem Damarcus... Chociaz my sie wcale nie tak dawno widzielismy :).

    A propo rozy... co w tym zlego Handziku? Co prawda ja bym nie zalozyl, ale co innego dzieci :D.

    FF... moze polaczyc te dwa pomysly i kupic rozowy stroj Bobicy :p
     
  11. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Hmmm... Rozowy mandalorianin... ciekawe...
     
  12. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    No ba - wszyscy, ktorzy orientuja sie w ostatnich trendach (i tradach) w Armiach Najemnych wiedza, ze bufki i falbanki przy zbroi polaczone z kombinezonem wyszywanym cekinami i fredzelkami przy kostkach to ostatni krzyk mody :D ...byl, dopuki jej nie zgladzila armia elitarnego oddzialu Pijanych Mandalorianowiczow [face_devil]

    Teraz obowiazuja stroje wylacznie w kolorze belta [face_devil]ew. marchewki z groszkiem ;)
     
  13. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Heh, a zamiast plyt pancerza najmodniejszy jest ofkorz plusz. Zamiast skalpow Wookiech proponuje maskotki nici . Zamiast "wysokoprzyczepnych butow", (bo tak jest w przewodniku), proponuje wysokoprzyczepne magnetyczne papucie z rozowych slonikow. Jet packa z powodzeniem zastapia skrzydla pszczolki lub wrozki, barbarzynskie karabiny zastapic mozna czarodziejska rozczka, a zestaw sensorow to sliczne czolki.

    Oto obraz smiercionosnego lowcy... szkoda ze maly Boba tak w AOTC nie biegal[face_clown]
     
  14. Fault_Fett

    Fault_Fett Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Apr 13, 2004
    OMG - mam wizje mojego nastepnego arta :D
     
  15. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    OMG... to by byl dopiero ubaw na filmie, gdyby tak maly Boba Wygladal! :D Juz sie doczekac nie moge :D
     
  16. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    a wiec pisalam juz o rozciachanej dloni i musze wam teraz powiedziec ze naszedl czas rozwalic se dolniejsze czesci ciala [face_dancing] tym razem kolanko :D nie powiem wam jak inteligentnie to zrobilam ale se tak fajnie stuknelam ze tera jak prostuje albo zginam nozke to fajnie chrupie :p dochodze do wniosku ze cos ze koordynacja ruchowa u mnie nie do konca halo jest :p
     
  17. Chimpo_the_Sith

    Chimpo_the_Sith Jedi Knight star 5

    Registered:
    Mar 15, 2003
    I jeszcze zadowolona [face_laugh] Ja ostatnio testuje swoje palce... a raczej testuja je za mnie... Juz 3 razy w ciagu 4 dni przycieli mi drzwiami kciuka... po za drobna opuchlizna to nic sie nie stalo :D
     
  18. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    No Handzik... ta koorfynacja to jest przez przebywanie do gory nogami, przeciez to nie jest naturalna pozycja! :p

    A swoja droga... koncze powoli Pierwszy tom Sagi Siedmiu Slonc, swietna ksiazka :D
     
  19. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    No co tam sluchac w wielkim swiecie? Czemu nikt nie pisze?

    Jesli chodzi o mnie, to chcialam sie pochwalic, ze od piatku zaczynam prace w centrali Leclerca. Bede robic rozne tabelki w excelu i tym podobne prace biurowe. Ot taka dorywcza praca raz w tygodniu, ale zawsze troche kasy wpadnie. :D
    Poza tym zaczyna sie kolejny miesiac nauki. Niestety nie jest latwo na drugim roku. A mowili, ze pierwszy jest najtrudniejszy. A ja nie mam czasu na nauke! Wyklady, praca, aerobik! Jak tu znalezc czas na cokolwiek... Dzien krotki, zimno sie robi. Nieciekawie ogolem. :p


    A jak tam wiosna w dalekim swiecie?
    Haniu, mam takie pytanie, czy mozna do Ciebie wysylac smsy z neta?

     
  20. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Beata... z czegos trzeba zrezygnowac... najpewniej z arebobiku :p
     
  21. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Eee tam... walic wyklady :p
     
  22. handzik

    handzik Jedi Master star 5

    Registered:
    Aug 20, 2002
    Jest taki program co niby mozna wysylac smsy na caly swiat ale szczerze to jestem zareejstrowana ale go jakos wogole nie uzywam. Wole jednak normnlanie z komorki wysylac, troche kosztuje ale nie jest tak zle.
     
  23. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Hmmm... na mnie dzisiaj byl zamach w kuchni :p. Otwieralem drzwi do szafki aby wziasc sobie talerz i zza nich poleciala na mnie taka duza szklana taca (czy nie wiem jak to nazwac :p). Na szczescie wykazalem sie nadzwyczajnym refleksem i zlapalem ja za nim wyrzadzila mi krzywde :D. A jest ciezka nie powiem... Dobrze ze nie powtorzyla sie sytuacja jaka mialem ze sledziami: duzy sloik pelny sledzi zbilem na srodku kuchni. Nie zyczylbym nikomu tego sprzatac. Meczarnia :(... i do tego tyle sledzi sie zmarnowalo :_|

     
  24. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    Nie rozumiem, czemu byles taki wsciekly na te sledzie... zbiles je... i to jeszcze pewnie kablem jak cie znam [face_plain]
     
  25. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    nie... tym razem zaszalalem i bez litosci walilem w nie drutem kolczastym [face_devil]
     
Thread Status:
Not open for further replies.