main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Romania Cantina (discutii libere)

Discussion in 'Europe Discussion' started by AK-610, Nov 4, 2004.

  1. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Bine ati venit ! Asezati-va comod , luati o Jawa Beer si ascultati cea mai buna formatie din Outer Rim ! Fac eu cinste ! :)
     
  2. Doona101

    Doona101 Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Oct 31, 2004
  3. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    va promitem ca sandtrooperii nu au acces in cantina daca nu se comporta frumos :D iar droizii sunt invitati cu caldura :)
     
  4. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Mai d_r ce put_ni ati ven_t !!! La naib_ iar mi-a intrat praf in emitat_r ! :) *AK-610 isi scoase casca si se freca la ochi pentru a se obisnui cu semi-intunericul din incapere*
    - Barman ! Un Tatooine Sunburn te rog !

    @Doona Pai cu povestile parca se laudau Luke_Starcrystal si Kazuya ... Parca ceva legat de "Legendele Noastre"...
    @ Sergiu Ce ziceai de sandtroopers ? Poate nu mi-ai vazut iconul !!! Ia vino mai aproape ! "May I see your identification please ? " :)
     
  5. Doona101

    Doona101 Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Oct 31, 2004
  6. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Hmm...discutii libere...am o intrebare...
    In Atacul Clonelor kaminoana care l-a condus pe Obi Wan Kenobi la Jango Fett,i-a spus ca vanatorul de recompense a cerut in schimbul unei parti din suma care ii revenea,o clona nemodificata genetic.
    Mi se pare un pic ciudata treaba...voi ce ziceti?
     
  7. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Pai clona aia e fiul lui daca nu ma insel ... Adica Boba Fett .
     
  8. Doona101

    Doona101 Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Oct 31, 2004
  9. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Oho, si inca ce vise... A fost o vreme in care, de fiecare data cand mergeam pe strada, doar la Star Wars ma gandeam, si inventam tot felul de povesti si scenarii. Uneori mi se intampla si acum (mai rar, ce-i drept).
    Daca la asta te referi... Daca intrebi daca am visat noaptea, in timp ce dormeam, Star Wars, nu-mi amintesc. Eu nu tin minte visurile, cred ca sunt doar vreo trei pe care mi le amintesc, si nici unul nu e despre SW.
     
  10. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Am intampinat o "mica' problema... tocmai am vrut sa creez un nou poll, dar am primit un mesaj care imi spune ca am alte 5 poll-uri deschise si ca trebuie sa inactivez unul. Deci, o persoana nu poate deschide decat 5 poll-uri? E nedrept! Eu am cel putin 20 de poll-uri pregatite... Dati-va si voi cu parerea, care poll sa-l inchid? Sau ar fi mai bine sa postez aici toate ideile mele si aceia dintre voi care nu au nici un poll deschis sa le puna... Ce ziceti?
     
  11. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    A, si mai aveam o intrebare pentru Rogue, care ma macina de multa vreme... Ce naiba ai raspuns la testul de admitere in Academie, ca te-au declarat in "conflict motivational?" Asta daca nu e secret...
     
  12. DARK_ANAKIN_11

    DARK_ANAKIN_11 Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Nov 1, 2004
    eu am visat odata ceva ciudat! lui anakin i-a rapit imparatul copilul(luke) iar acesta a devenit furios. Shi bunicul(Obi-Wan) i-a spus sa se calmeze. Furia, ura, teama fac parte din partea intunecata! hehe!
    a fost un vis adevarat!
     
  13. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    @Mara Daca vrei sa mai lasi deschise poll-urile care le-ai lansat ai putea sa rogi pe cineva sa posteze un poll pentru tine . Ii dai continutul pe private si ai rezolvat problema . Altfel nu stiu pe care sa il inchizi . Poate ar trebui sa faci un poll pe tema asta ;)
    @ Doona Am visat de 2 ori SW . Prima data , cu mult timp in urma , cind eram pe la liceu si jucam TIE Fighter in fiecare zi . A doua oara , mai de curind . Oricum , vise f.scurte .
     
  14. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    @ AK-610 Nu stiu ce sa zic...Bobba Fett,clona lui Jango Fett? I don't think so...Mai astept pareri...
    @ Doona Din cate imi amintesc am avut vise despre SW dar nu mi le mai amintesc...
    @ Mara Am si eu o intrebare pt. tine : de unde ai aflat ca sunt in "conflict motivational" pt. cei de pe jedi.ro? Stiam ca ceea ce se completeaza in respectivele formulare ar trebui sa fie confidential...
    Anyway,la ultima intrebare a lor din formular "de ce vrei sa devii Cavaler Jedi" le-am raspuns ca virgula Cavalerii Jedi tin de domeniul SF si nicidecum de cel al realitatii in care traim...sau cam asa ceva...
     
  15. mara_alexia

    mara_alexia Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Oct 29, 2004
    Roguesquad:
    Pai nu cred ca chiar asa de confidential, de vreme ce, daca intri pe topicul Elevii.. Sesiunea septembrie-octombrie, in dreptul numelui tau, in loc sa fie trecuta nota de pe test, scrie: "Conflict motivational cu Academia" sau cam asa ceva. De acolo stiu, la fel ca tot poporul..

    Iar Boba Fett este SIGUR clona lui Jango, comandata de Jango, "nemodificata genetic" si este un cadou pentru el din partea Contelui Dooku.
     
  16. sergiurusu

    sergiurusu Jedi Knight star 5

    Registered:
    May 30, 2001
    Am visat si eu o data SW acum vreun an, jucam pe atunci Jedi Outcast si m-a impresionat Nar Shaddaa!
     
  17. SVAndrei

    SVAndrei Jedi Knight star 5

    Registered:
    Nov 6, 2004
    Vise cu Star Wars? Hmm, o singura data, jucam Rogue Squadron, si nu puteam sa trec de o misiune. Deja ma obseda gandul ca nu pot sa termin jocul, nici macar noaptea nu dormeam bine!

    Morala: Nu mancati pufuleti!:D
    Glumeam, morala e lasati calculatorul, face rau la sanatate!! ;)
     
  18. Luke_StarCristal

    Luke_StarCristal Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Eu am avut vise cu SW, am avut un vis in care avea ceva lightsaber-ul ca nu vroia sa se deschida lol :p
    si mai aveam un alt lightsaber dublu cred da ala mergea...asa fain a fost, acum stiu cum ii sa ti in mana o sabie laser, a fost asa de real visul ca n-am dubii, parca am fost in chiar in film...numai ca s-a petrecut la mine acasa :p
     
  19. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    M-am uitat si eu prin databank-ul de pe starwars.com la Jango Fett si intr-adevar,Mara si AK-610 aveti dreptate : Bobba Fett este clona lui Jango Fett.
    "Jango dropped out of the bounty hunting limelight. He concentrated on teaching his son, the unaltered clone he named Boba."
    @ SV Andrei Care era misiunea de la Rogue Squadron de care nu puteai sa treci?
     
  20. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    @Doona Dar tu ai visat SW ? Noi ti-am raspuns ...:)
     
  21. Doona101

    Doona101 Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Oct 31, 2004
  22. Doona101

    Doona101 Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Oct 31, 2004
  23. AK-610

    AK-610 Jedi Master star 3

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Pai de asta avem Cantina de pe Tatooine . E o caldura aici ... doar avem 2 sori nu ? Asa ca nu iti mai fie teama de frigul care o sa vina .
    Am fost singur in weekend ... iti dai seama ce distractiv a fost :( .


    *static noise*
    -AK-610 , deplaseaza-te imediat spre astroport ! *more static* Sunt ceva probleme la cala de andocare 96 ! Dusmani ai Imperiului incearca sa fuga la bordul unui cargobot corellian ! Trebuie opriti !*static*

    Aaaa... Trebuie sa plec acum . Datoria ma cheama ! Mai vorbim :)

     
  24. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    E misto ca o sa ninga,imi aduce aminte de planeta preferata,Hoth.
     
  25. ROGUESQUAD

    ROGUESQUAD Jedi Master star 4

    Registered:
    Oct 27, 2004
    Cu riscul de a fi injurat,va reamintesc ca sunt thread-uri si poll-uri care asteapta raspunsurile voastre.