main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

LOTF serija knjiga

Discussion in 'Archive: Croatia' started by Lord_of_all_Noldor, Jun 23, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Nisam narucila knjigu preko Algoritma ovog puta. Ali mislim da bi to moglo biti povezano s time ?to Inferno izlazi u UK isto pocetkom 10.mjeseca. [face_thinking] Algoritam ce?ce narucuje preko Britanaca nego preko Amerike. Moguce da ima ne?to u tome, ali who knows?!
     
  2. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Mo?e bit.

    Tu u ?vicarskoj, jo? uvijek isto nisu dobili knjigu. :(
     
  3. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Moguce. Ali ionako moraju naruciti 'preko oceana'.
    :(

    ?teta ?to na Star Wars knjige nema mogucnost za preorder. Kao npr za Harry Pottera. :(
     
  4. sick_sith_girl

    sick_sith_girl Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 23, 2005
    :eek:



    ]-}



    :eek:


    Nooooooooooooooooooooooooo!
     
  5. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    :confused:

    o_O

    Koji vrag?
     
  6. sick_sith_girl

    sick_sith_girl Jedi Youngling star 1

    Registered:
    Dec 23, 2005
    Er... WTH?!? Ja sam isto confused, nemam pojma ?to je ovo. :confused: [face_thinking] :confused: Iso to sam postala u drugi thread, onaj o Legacy stripovima...... i sad je to zavr?ilo ovdje... Kako, nemam pojma.


    Crazy boards......................... [face_worried]
     
  7. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
  8. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
  9. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    ?to se zbiva s Jacenovim novim djetetom?
     
  10. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    :eek:
    :confused:
    Kaj? Nisam znao da Jacen ima jo? jedno dijete. :p
     
  11. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Huh? Jacen ima samo Allanu. Ali slu?beno nema djece jer Tenel Ka ?eli dr?ati identitet Allaninog oca u tajnosti zbog iritantnog Hapan plemstva. A ni Jacenu ne ide u korist da mu ujak sazna za "slabu tocku".
     
  12. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Mislila sam na nju. Allanu. ka¾em "novo" dijete jer je prilièno nova vijest da sira Skywalker obitelj ima jo¹ jednog naslijednika.
     
  13. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Mene zanima kaj ce bit s malim Skywalkerom. I kada bu svi napokon prokuzili tko je ubio Maru. :rolleyes:
     
  14. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Malo sam razocarana nakon Inferna. Mislim, koliko im treba da shvate Marinog ubojicu!? S druge strane, trebalo im je sto godina da vide da je Jacen duboko za?ao u Dark Side, tako da ce im i za ovo trebato puno vremena. Eh. :rolleyes:

    Ben se opametio utoliko ?to vi?e ne slijedi slijepo Jacena. Ali mr?nja ga izjeda, tako da i njemu prijeti Dark Side zbog cega se pona?a glupo u nekim trenucima, kao ono "pucaj na gradove da ih totalno onesposobimo da ne mogu gasiti ?umu"?! o_O Ocekivala sam vi?e od sina Lukea Skywalkera.
    *sigh* :(
    Ali sve u svemu, Inferno je prilicno dobra knjiga (u usporedbi s drugima seriji).
     
  15. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Ja tek moram nabavti Inferno. Nema je u knji?arama, a nisam uspio naci na webu. Kada izlazi ona slijedeca?
     
  16. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Fury je vec vani. Dobila sam za Bo?ic, ali nisam jo? stigla procitati. Ali pi?e onaj Allston, pa nemam velikih ocekivanja.
     
  17. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Istina, on je ubitacno dosadan. Travissica mi je zasad najbolja u LOTF seriji.
     
  18. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Meni je najdra?i Troy Denning. :)
     
  19. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Njegove knjige u LOTF jesu najbolje istina, ali nije ni Travissica lo?a. Ona bi mi bila najdra?i pisac, da je malo manj opsjednuta Mandalorianima i da joj je nacin pisanja malcice dublji. ;)
     
  20. Darthana

    Darthana Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jun 24, 2005
    Je li istina da je Kyle Katarn mrtav u novoj knjizi?!?
     
  21. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Ne!

    Er... neznam je li ovo spoiler ili ne, ima dosta otkako je Fury vani. Ma, zacrnit cu svejedno. Kyle Karat ne umire u Fury iako je takoreci bio jednom nogom u grobu. Gadno je nastradao u dvoboju s Jacenom, ispred Senata, ali su ga spasili (odvukli, sakrili i maknuli s Coruscanta) Valin Horn i Seha. Ali, dok su se skrivali od Caedusa i GA po donjim levelima Coruscanta, Kyle je navukao zaraznu bolest (prakticki biooru?je kojim je Commenor napao Coruscant kao osvetu za asteroid koji je Galactic Alliance bacio na Commenor). Anyway, Kyle je pre?ivio. :D I ne samo da je ozdravio, nego je na kraju knjige i sudjelovao u napadu na Jacena / Jedi misiji da vrate Allanu u Hapes Consortium.
     
  22. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Dobio sam Fury! [face_dancing] Zasad se cini odlicno... :)

    P.S. Glupe kvacice... [face_frustrated]
     
  23. Deciple_of_Malak

    Deciple_of_Malak Jedi Master star 4

    Registered:
    Jul 10, 2005
    Ja sam sad tek pri kraju Inferna. Vjerovali ili ne, na?ao sam ga u knji?nici. :D

    Jutros sam kupio Fury, ali to ce morati pricekati, jer sad mi dolaze ispiti pa neznam hocu li stici procitati do ljeta.
     
  24. Lord_of_all_Noldor

    Lord_of_all_Noldor Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Aug 30, 2005
    Cuo sam da je dosta ljudi razocarano s Revelationom. Je li netko procitao knjigu?
    Ja sam je narucio, ali Algoritmu uvijek treba vremena da se pokrenu. [face_frustrated]
     
  25. Amon_Amarth

    Amon_Amarth Force Ghost star 6

    Registered:
    Jan 27, 2005
    Je li to za Inferno u knji?nici bila prvotravanjska ?ala, ili? :p

    Ja sam procitala Revelation i malo je bezveze. Iako je bilo puno tema i problema kojih se knjiga trebala dohvatiti, pogotovo kao predzadnji dio serijala, Travissica se odlucila koncentrirati samo na svoju opsesiju Mandalorianima. Ima nekih dobrih scena Jaina uci o lovu na Jedije od samog Bobe Fetta, da sredi Jacena, lol. To je u biti highlight cijele knjige iako je i to moglo biti kvalitetnije napisano i s malo manje fokusa na Bobinu mandalorijansku sapunicu. Fury je ostavila dosta toga nerije?enog na ?to Travissica nije obracala puno pozornosti. Tako da, iako su mi njene knjige drage, ostala sam razocarana. Uopce nije spomenuto to ?to su Han i Leia napokon saznali da im je Allana unuka.

    Cudno, inace ne ocekujem puno od Allstona i njegova je treca knjiga ispala jako dobro, a inace volim knjige od Travissice i ova je bila dosta lo?a. :p

    A ma. Nadam se da ce Denning uspijeti nadoknaditi sve propuste u Invincible.
     
Thread Status:
Not open for further replies.