main
side
curve
  1. In Memory of LAJ_FETT: Please share your remembrances and condolences HERE

Co teraz czytacie....

Discussion in 'Archive: Poland' started by Chimpo_the_Sith, Jul 20, 2003.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ShVagYeR

    ShVagYeR Jedi Youngling star 3

    Registered:
    Nov 22, 2003
    Wlasnie, trzymaja klimat te prequele? Bo najrozniejsze opinie slyszalem i waham sie, czy sie wziac za czytanie ich.
     
  2. Master_Thon

    Master_Thon Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 24, 2003
    Tzn. powiem ci tak po The Butlerian Jihad jestem pozytywnie nastawiony. Nie wiem jak bedzie dalej. Podobaja mi sie postaci i cala ta wojna ludzi z maszynami (wszelkie konfrontacje slowne miedzy oboma "rasami" sa interesujace). Chociaz czasami na prawde dobrze im idzie i ogolnie ksiazka jest bardzo dobra, to jedno jednak da sie odczuc jak sie ja czyta - to nie jest Frank Herbert. Co do klimatu to jest spoko, jest inny, ale to tez inne czasy ;).

    Pomimo tego ostatniego zdania polecam, bo IMO oplaca sie jej poswiecic swoj czas :). Mi siê bardzo podobala.

    Btw. w Polsce maja niedlugo wydac "Legendy Diuny". Pierwszy tom ma sie pojawic jeszcze w tym roku. Z tego co sie orientuje to wydanie ma byc podobne do "Kronik Diuny" co teraz wydaje Rebis (zreszta przez to samo wydawnictwo bedzie wydawane ;)).
     
  3. Alassea

    Alassea Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Aug 2, 2003
    Ja ostatnio systematycznie czytam bash'a :p
     
  4. Darth_Fizyk

    Darth_Fizyk Jedi Knight star 5

    Registered:
    Jul 10, 2003
    ja czytam caly czas bezposredni kontakt... no i czekam na kolejny tom sagi siedmiu slonc...
     
  5. Damarcus

    Damarcus Jedi Padawan star 4

    Registered:
    Jul 7, 2003
    Darth Bane: Droga do zaglady roxxando piekna ksiazeczka, troche brutalna i naprawde IMHO z klimacikiem...
     
Thread Status:
Not open for further replies.